Forward - logo

Forward - Zahradní krby od českého výrobce

Poslat dotaz Mapa stránek

Kontaktujte nás:

Ludvík Kročák
FORWARD
Tyršova 230
378 16 Lomnice nad Lužnicí

Tel: 384 792 562 - dílna
Tel: 603 185 582
Tel: 603 508 150 - expozice Soběslav
Fax: 384 792 940
e-mail: info@zahradnikrby.czZobrazit na Mapy.cz

Zahradní krb Beskyd

Zahradní krb Beskyd

Venkovní krb Beskyd je jedním z nejoblíběnějších a neprodávanějších typů krbů. Vyniká svými robustními rozměry a jednoduchouá konstrukcí.

Produktový list krbu >>

Boční pohled na zahradní krb Beskyd s fasádou Marmolit,odstín 038 se vzhledem velkých cihel. Na krbu je použito topeniště s dvířky a je prodloužen komín o 6 komínových dílců a to na celkovou výšku 370cm.
Zahradní krb Beskyd s fasádou Marmolit, odstín 038 se vzhledem velkých cihel.Na krbu je použito topeniště s dvířky a je prodloužen komín o 6 komínových dílců a to na celkovou výšku 370cm.
Zahradní krb Beskyd s povrchem Marmolit, odstín 214, úprava cihla velká. Krb je doplněn o udírničku, 3 komínové nástavce na celkovou výšku 290cm, propadávající rošt a má upravené horní boky topeniště(zarovnané).
Zahradní krb Beskyd s povrchovou úpravou Marmolit,odstín 43,velká cihla. krb je doplněn o 5 kusů komínového nástavce na celkovou výšku 340 cm.

 

Zahradní krb Beskyd rohový

Venkovní krb Beskyd se stolky - je vhodný pro použití do rohu terasy nebo pergoly. Má postraní stolky pro možnost odkládání při grilování a pečení.

Produktový list krbu >>

Zahradní krb rohový Beskyd se stolky s úpravou Marmolit, odstín 38, cihla velká. Krb má zvětšené topeniště (z tipu Klínovec).
Zahradní krb rohový Beskyd s levým postranním stolkem. Úprava Marmolit, odstín 38, cihla velká. Krb má základní komín nahrazen udírničkou.
Zahradní krb rohový Beskyd se stolky s fasádou Marmolit, odstín 38, cihla velká.
Krb je doplněn o udírničku v komíně a 2 kusy komínového nástavce.
Krb Beskyd bez pravého stolku, ve fasádě Marmolit -odstín 38, cihla velká.
Zahradník krb je doplněn o 3 kusy komínového nástavce.

 

Zahradní krb Beskyd se stolkem

Alternativa oblíbeného zahradního krbu Beskyd - s postraním stolkem, u kterého si můžete vybrat ze dvou typů povrchů (hnědá a šedá). Na přání zákazníka může být stolek umístěn z pravé i levé strany.

Produktový list krbu >>

Zahradní krb Beskyd se stolkem s bílou fasádou a udírničkou v komíně.
Zahradní krb Beskyd se stolkem, úprava Betadekor, odstín 121/3, malá cihla. U krbu je použito topeniště od krboudírny Rožmberk.
Zahradní krb Beskyd se stolkem VLEVO, s povrchovou úpravou Marmolit, odstín 38, malá cihla. Krb má protažený komín skrze střechu altánu a je doplněn o krycí dvířka grilovacího prostoru.