Kontaktujte nás:

Ludvík Kročák
FORWARD
Tyršova 230
378 16 Lomnice nad Lužnicí

Tel: 384 792 562 - dílna
Tel: 603 185 582
Tel: 603 508 150 - expozice Soběslav
Fax: 384 792 940
e-mail: info@zahradnikrby.czZobrazit na Mapy.cz

Slovo majitele Ludvíka Kročáka

Zahradní krby pro vás vyrábíme již 22. rokem. Díky získaným zkušenostem jsou naše krby svou kvalitou a užitnou hodnotou na špičce českého trhu. Naše firma v roce 1992 jako první přišla s zahradními krby ze speciálního armovaného betonu a přirozeně tím okamžitě vzbudila zájem u zákazníků.

Základním výrobním materiálem je speciální směs betonu, armovaná hřebínkovou ocelí. Výchozí hmotou pro náš beton je hrubozrnný říční písek z povodí jihočeské řeky Lužnice. Speciální, léty prověřený postup výroby zaručuje výrobkům dlouhou životnost bez ztráty kvality a odolnosti proti povětrnostním vlivům. Vnitřek krbů je obložen žáruvzdorným obkladem. Díky tomu je možno v krbech topit nejen dřevěným uhlím, ale také běžným dřevem a drobným zahradním dřevěným odpadem.

U všech typů nabízíme širokou paletu povrchových úprav, od klasického betonu, přes fasády různých povrchů a barev, až po luxusní provedení marmolit. Vzorky fasád najdete u každého krbu v našem katalogu. Fasády jsou odolné venkovnímu prostředí a umožňují snadnou opravu i svépomocí.

Malosériová výroba zahradních krbů a udíren nám umožňuje na jedné straně pečlivě vyzkoušet jednotlivé typy před zavedením do výroby, ale zároveň nás neomezuje ve variabilitě konstrukce a tímpádem široké možnosti úprav podle přání zákazníka. Běžně provádíme například navýšení komínů krbu o další dílce nebo prodloužení odkládacích stolků. Specifické požadavky jsme schopni uspokojit kombinací dílů z jednotlivých typů dohromady.

U všech zahradních krbů a udíren zajišťujeme dopravu, popřípadě i stavbu a to na území celé ČR. Využijte našich dlouholetých zkušeností. Podrobnosti a orientační ceny naleznete v sekci „doprava a stavba“.

Přejeme Vám mnoho příjemných a pohodových chvil strávených u našich krbů,

Ludvík Kročák a kolektiv pracovníků firmy FORWARD

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím