Kontaktujte nás:

Ludvík Kročák
FORWARD
Tyršova 230
378 16 Lomnice nad Lužnicí

Tel: 384 792 562 - dílna
Tel: 603 185 582
Tel: 603 508 150 - expozice Soběslav
Fax: 384 792 940
e-mail: info@zahradnikrby.czZobrazit na Mapy.cz

Zahradní kuchyně

Chtěli byste mít na zahradě kuchyni, ve které byste si mohli vařit, grilovat, relaxovat a posedět s rodinou či přáteli? Stačí mít jen představu jak by měla vaše vysněná letní zahradní kuchyně s posezením vypadat a my vám ji pomůžeme zrealizovat. Více než 20 let zkušeností se stavbou zahradní krbů, udíren, pecí a hlavně požadavků našich zákazníků nás inspirovalo pro přípravu zahradních kuchyní na míru.

Zahradní kuchyň pak můžete umístit do samostatně stojící pergoly či přístřešku u domu. Záleží jen na vás, jaké místo si pro venkovní vaření zvolíte.

Nyní pro vás připravujeme možnosti zahradních kuchyní, které vám budeme během letošního jara představovat.

 

Zatím si můžete prohlédnout fotografie zahradních kuchyní, které jsme realizovali v minulých letech a jejich vzhled vychází z našich zahradních krbů a udíren.

 

Zahradní krboudírna Rožmberk ve zvětšeném provedení s fasádou Marmolit, odstín 212, úprava cihla velká. Odkládací plocha je doplněna o nerezový dřez, aby krboudírna mohla sloužit jako zahradní kuchyně.

letní zahradní kuchyně

 

Zahradní krboudírna Rožmberk v provedení Marmolit 214, úprava cihla velká, doplněná o zahradní pec. Celá tato sestava tvoří celek se zahradní kuchyni pod pergolou.

zahradní kuchyně pod pergolou

 

Stolek do zahradní kuchyně, který odolá vlhku a nepřízni počasí. Úložné prostory budou osazeny dřevěnými dvířky z masivu. Stolek je v provedení Marmolit, odstín 038, úprava hladká.

zahradní kuchyně pod pergolou

 

Zahradní krb Klínovec v provedení Betadekor, odstín 241/2, úprava hladká s prodlouženou pracovní deskou. Deska je navíc osazená elektrickým grilem a bude sloužit jako zahradní kuchyně pod pergolou pro přípravu pokrmů.

letní zahradní kuchyně v pergole

 

Zahradní krboudírna Rožmberk v provedení v bílé fasádě, s prodlouženou a vyvýšenou pracovní plochou, která je osazena nerezovým dřezem. Úložné prostory pod deskou budou osazeny dvířky a celá sestava bude sloužit pro přípravu pokrmů jako zahradní kuchyně.

zahradní kuchyně

 

Sestava zahradního krbu a pece v provedení s bílou fasádou, která je vybavena o indukční varnou desku a bude sloužit jako letní zahradní kuchyně pod pergolou.

zahradní kuchyně

 

 

Zahradní rohový krb Klínovec v provedení Marmolit, odstín 038, úprava cihla velká. Krb bude sloužitr jako zahradní kuchyně a v pravé části bude osazena nerezová horkovzdušná trouba.

zahradní kuchyně

 

Zahradní krb Klínovec v provedení Marmolit, odstín 214, cihla velká, který bude sloužit jako zahradní kuchyně s posezením. Má prodloužený pracovní stůl, který je vybaven granitovým dřezem a vývody pro napojení vody a odpadu. Spodní úložné prostory budou zakryté dřevěnými dvířky.

zahradní kuchyně s posezením

 

Zahradní rohová krboudírna, která je upravená na požadovaný rozměr a je osazena nerezovým dřezem. Do budoucna budou úložné prostory pod odkládacími stoly osazené dřevěnými dvířky a celá sestava bude sloužit jako zahradní kuchyně. Provedení je ve fasádě Marmolit, odstín 038, úprava cihla velká.

zahradní kuchyně s posezením

 

Zahradní krboudírna Rožmberk zvětšená na rozměr krbu Klínovec, v odstínu 214, úprava hladká. Krboudírna bude sloužit i jako zahradní kuchyně pod pergolou s posezením, a proto je osazena nerezovým dřezem, který bude doplněn ohřívačem vody.

letní zahradní kuchyně s posezením

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout