Kontaktujte nás:

Ludvík Kročák
FORWARD
Tyršova 230
378 16 Lomnice nad Lužnicí

Tel: 384 792 562 - dílna
Tel: 603 185 582
Tel: 603 508 150 - expozice Soběslav
Fax: 384 792 940
e-mail: info@zahradnikrby.czZobrazit na Mapy.cz

Krby na klíč – na zakázku – na míru

Krb je estetické topidlo…atraktivní doplněk interiéru…navodí romantickou atmosféru. Krb dále slouží jako zdroj tepla. Pro ekonomicky výhodné topení je důležité si zvolit správný typ krbu či krbových kamen. Můžete v něm zatopit kdykoliv…i pokud je zrovna přerušena dodávka plynu či elektriky.

krby NejdlVelice důležité je zvolení správného výkonu krbové vložky a její rozměry. Uvědomte si, jak často budete v krbu topit…příležitostně…víkendově…celoročně…to jsou hlavní atributy výběru. Pro estetický doplněk je zbytečné zvolit vložku vyšší třídy s vysokým výkonem. Výkon krbu volíme podle kubických metrů ve vytápěném prostoru a podle velikosti tepelných ztrát budovy.

Co se týká obestavby krbových vložek, firma Krby Nejdl nabízí nepřeberné množství nápadů, typů krbů a profesionální přístup. Krb ve vašem interiéru bude dominantním prvkem. Vymyslete mu to nejkrásnější, nejútulnější, nejviditelnější místo ve vašem prostoru…budete se na něj dívat každý den, chodit kolem něj, přijímat návštěvy. Pokud vlastníte chalupu a pasuje k vám chalupářský styl, přemýšlejte o rustikálním krbu. Zde je dominantou přírodní štípaný pískovec s dřevěnou nebo kamennou římsou. Do moderních krbů – minimalistických - jsou krásné litinové…měděné…kovové komponenty. Luxusně vypadají i mramorové krby. Tam je dominantou mramor či žula a jejich překrásné přírodní kresby – tzv.žíly. Jejich výhodou, a to hlavně ocení hospodyňky, je v údržbě, kde mramor se dá čistě a rychle udržovat.

Splnili jste si sen o rodinném krbu? Pak pro Vás máme další tip – krb můžete mít i venku, na zahradě nebo přímo v pergole. Více v sekci zahradní krby nebo udírny.

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout