Zahradní krb do pergoly či altánu

Vlastníte zahradu a chtěli byste ji něčím ozvláštnit? Potom pro vás máme skvělý tip! Vaše zahrada se rázem stane oblíbeným místem k posezení s přáteli a rodinou.

Léto, gril, příjemné posezení s rodinou či přáteli u zahradního krbu, pod střechou chráněni před deštěm. Takové posezení se stává u našich zákazníků čím dál více oblíbené. Už nemusíte odkládat letní grilování kvůli počasí, zahradní krb budete mít pod střechou na vaší pergole a můžete ho využívat po celý rok.

Zahradní krb, zahradní gril nebo zahradní udírna s krbemsestava krbu a udírny v jednom

Již 20 let pro Vás ručně vyrábíme zahradní krby do zahrad a pergol, které se stávají jejich dominantami. Stávají se i místem, kde rádi trávíte volný čas a relaxujete. Především v letních měsících Vám zahradní krb nahrazuje klasickou kuchyni. Díky šikovným rukám lidí z našeho týmu můžete mít zahradní kuchyni i vy. Dokážeme vyrobit a sestavit jakoukoliv kombinaci a krbovou sestavu.

Postranní stolce krbu mohou být využity pro dřez a odkládací plochu. Někteří naši zákazníci mají nad krbem zavěšené klasické kuchyňské skříňky, v bezpečné vzdálenosti může být i zabudovaná lednice či myčka.

Posezení u krbu - pohodlně v altánu

Ano, i to je možné. Říkate si, jak ale technicky vyřešit umístění krbu s komínem do zahradního altánu nebo pergoly? My to umíme!

Vy si vyberete zahradní krb či udírnu z naší výroby a my Vám zrealizujeme Vaše přání. Vše odborně sestavíme a dodáme bez Vašich větších starostí. Komín krbu přizpůsobíme výšce střechy pergoly a protáhneme skrze ní. Kouř z komína je pak odveden střechou ven, což přináší velkou výhodu - pečení a grilování bez kouře. Jsme schopni zajistit i sestavu krbu a samostatné udírny vedle sebe (tak jak můžete vidět na obrázku vpravo), kdy komíny procházející střechou jsou dva.

Zde si můžete prohlédnout, jak takové řešení může vypadat:

Zahradní krb ŠumavaZahradní krb ŠumavaZvíkovZahradní krby SvětKrb s udírnouZahradní krby SvětZahradní krb v pergoleZahradní krb rohový Beskyd u pergolyZahradní krb rohový Beskyd u pergoly

Betonový zahradní krb a udírna na vlastní oči

Přijeďte se podívat na zahradní krby a udírny do našich expozic, do detailu si je můžete prohlédout a zeptat se nás na další informace. Expozice zahradních krbů najdete v Lomnici nad Lužnicí a v Soběslavi. Více informací >>

Další možností jsou výstavy a veletrhy, na kterých nás můžete každoročně vidět. Zahradní krby a udírny FORWARD si můžete prohlédnout na těchto výstavách >>

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout